Οργανόγραμμα

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΕΦΕΤΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟΥ
 
(Σύμφωνα με την  12/30-6-2014  Πράξη του Τριμελούς Συμβουλίου Δ/νσης του Δικαστηρίου,
όπως αυτή τροποποιήθηκε με τις  15/1-8-2014,  19/1-10-2014  και  20/10-10-2014  όμοιες πράξεις).
 

ΤΡΙΜΕΛΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ Δ/ΝΣΗΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Παναγιώτα Λαμπράκη-Καστάνη

ΜΕΛΗ: Αγγελική Μίντζια και Ζαφειρούλα Βασιλάτη.

 

Α΄ ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΣ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΟΥΣΙΑΣ

 

1ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Νικόλαος Διακονικολάου

ΕΦΕΤΕΣ: Δέσποινα Βήχου-Τάταρη, Αλεξάνδρα Κόζαρη,

Παναγιώτης Ζερβέας, Αικατερίνη Τσίγκα.

 

2ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Αγγελική Μαραγκού-Ζουγανέλη

ΕΦΕΤΕΣ: Ιωάννης Σπερελάκης, Στεφανία Γιαννούλη,

Αναστασία Λιακίδου, Λεονώρα Ρουπακιώτη-Μπέτσου.

 

3ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Γεωργία Πετράκη-Γιαννοπούλου

ΕΦΕΤΕΣ: Ευαγγελία Βαβουγιού, Κων/νος Κωνσταντινίδης,

Αναστασία Αβραμοπούλου, Καλλιόπη Καϊάφα.

 

4ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Μαρία Καλαϊτζή

ΕΦΕΤΕΣ: Δέσποινα Οικονόμου, Λουκία Σκουρολιάκου,

Βασιλική Νικολοπούλου, Ελεάνα Λεοντάρη.

 

5ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Ελένη Αλεξοπούλου

ΕΦΕΤΕΣ: Αγγελική Συντελή-Πιστοφίδου, Ευαγγελία Καραμπά,

Κωνσταντίνος Καραλέκας, Μαρία Χαρμπίλα.

 

6ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Μαριορίτσα Τσομπανίκου

ΕΦΕΤΕΣ: Παναγιώτης Παλαιολογόπουλος, Αθηνά Στεφοπούλου,

Ευγενία Κουρπαλίδου, Αθανασία Ζώη.

 

7ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Μαρία Μπάζμπα

ΕΦΕΤΕΣ: Ελένη Ιατρού, Ειρήνη Δάσκα,

Παναγιώτης Τσεβάς , Ιωάννης Μαρκάκης.

 

8ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Γεωργία Ζάκη

ΕΦΕΤΕΣ: Χρήστος Κεϊμαλής, Χρυσάνθη Χριστοδούλου,

Παναγιώτα Παπαναστασίου, Αντώνιος Τσαμαρδίνος.

 

9ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Γεώργιος Μπαλατσός

ΕΦΕΤΕΣ: Ελπίδα Ανδρονικάκη-Γουδή, Μαρία Κάτρη,

Ελένη Τσολακούδη, Χριστίνα Αθανασοπούλου,

Ιωάννα Καραμπάτσου.

 

10ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Γεωργία Δούρου

ΕΦΕΤΕΣ: Βρισηίς Μακρή, Θεώνη Λειβαδίτη,

Οδυσσέας Σπαχής, Σταυρούλα Μιχαλοπούλου.

 

11ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Θεοδώρα Μούγια

ΕΦΕΤΕΣ: Σταματίνα Ρεκούμη, Δημ. Ράντος,

Μαρία Πατσαρίνου, Αικατερίνη Καρφάκη.

 

12ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Ευαγγελία Ανδρέου

ΕΦΕΤΕΣ: Ειρήνη Τσαλατσάνη, Κωνσταντίνη Αραχωβίτη,

Ευγενία Τζούμα, Σταύρος Καρνέζης.

 

13ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Θεόδωρος Ασημακόπουλος

ΕΦΕΤΕΣ: Μαρία Αντζουλάτου, Αθανασία Ζερβάκου-Γκλίνου,

Σοφία Τσέκου-Πλιάτσικα, Αλεξάνδρα Μπαρλά.

 

14ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Φώτιος Κατσίγιαννης

ΕΦΕΤΕΣ: Γκιούλα Κιουρουνιάν, Γεωργία Ανδριοπούλου,

Αικατερίνη Στρατή, Αναστάσιος Σάββας.

 

15ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Ανδριανή Πασσά

ΕΦΕΤΕΣ: Ζαφειρία Γιαλελή, Άννα Μπόνου,

Αικατερίνη Κεφαλάκη, Βασιλική Καραδήμα.

 

16ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Σταύρος Αναστασόπουλος

ΕΦΕΤΕΣ: Αγάπη Γαλενιανού –Χαλκιαδάκη, Χαράλαμπος Πέππας,

Θεοδώρα Βιτουλαδίτη.

 

17ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Παναγής Κουτρίκης

ΕΦΕΤΕΣ: Ευτυχία Κούρλα, Δημήτριος Τοπάλογλου,

Βασιλική Τσάκαλη.

 

18ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Χάιδω Χαρμπίλα-Κώτσου

ΕΦΕΤΕΣ: Άννα Ατσαλάκη, Δήμητρα Γαλάνη,

Κλεοπάτρα Καλλικάκη.

 

19ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Μαρίνα Πιπεράκη

ΕΦΕΤΕΣ: Φωτεινή Βούξινου, Δήμητρα Παλαιομήτρου,

Αικατερίνη Κοφινά, Ασπασία Καλαφάτη.

 

20ο ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Μηνάς Μηναδάκης

ΕΦΕΤΕΣ: Κυριακή Μεσαριτάκη, Κωνσταντίνα Κλουτσινιώτη,

Νικόλαος Μπασέας, Θεοδώρα Τούμπα.

 

Β΄ ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΣ ΑΚΥΡΩΤΙΚΗΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ
 

Α΄ ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Μαρία Λεντάρη-Τσινταράκη

ΕΦΕΤΕΣ: Αναστασία Σαββοπούλου, Άννα Πέρου

Ελένη Παναγοπούλου.

 

Β΄ ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Σταυρούλα Λιάγκου

ΕΦΕΤΕΣ: Γεώργιος Αντωνάκος, Σταυρούλα Μπρούστα

Μαρία Περσελή-Μανιαβού.

 

Γ΄ ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Μαρία Τσιρακάκη

ΕΦΕΤΕΣ: Ελένη Γεωργούτσου, Κωνσταντίνα Καρακάση,

Ειρήνη Γεωργίου.

 

Δ΄ ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Μαρία Δαμιανάκη

ΕΦΕΤΕΣ: Αθηνά Τσιμπογιάννη, Αρετή Γρηγορίου,

Ελένη Δημοπούλου.

 

Ε΄ ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Περικλής Γκότσης

ΕΦΕΤΕΣ: Ευαγγελία Μπουμπουκιώτη, Θεοφανώ Λαδοπούλου,

Δήμητρα Αλεβιζοπούλου.

 

ΣΤ΄ ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Δημητρούλα Μαυρομμάτη

ΕΦΕΤΕΣ: Ζαφειρούλα Βασιλάτη, Ασινούλα Κλιβανιώτου,

Αλεξάνδρα Παπαμανώλη-Ιωαννίδου.

 

Ζ΄ ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Ιωάννης Καλαμάρας

ΕΦΕΤΕΣ: Δήμητρα Μίχου, Σοφία Τσαούση, Αιμιλία Τσαμουρά.

 

Η΄ ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Χρήστος Βασιλάκης

ΕΦΕΤΕΣ: Άννα Μαυρομουστάκη, Χαρίκλεια Κέκη,

Παναγιώτης Καραλής, Ευαγγελία Καραβέλατζη.

 

Θ΄ ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Ευγενία Μυλωνοπούλου

ΕΦΕΤΕΣ: Χρυσάνθη Ζαϊρη, Χρήστος Χόρτης,

Μαρία Παπαχαραλάμπους-Δασκαλάκη,

Αγγελική Παπαπαναγιώτου-Λέζα.

 

Ι΄ ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΕΥΟΥΣΑ: Ιφιγένεια Αργυράκη

ΕΦΕΤΕΣ: Χαράλαμπος Λαπάκης, Ελευθερία-Μαρία Λούστα.

 

ΙΑ΄ ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Ιωάννης Κυριάκος

ΕΦΕΤΕΣ: Γεωργία Σακαρέλλου, Ιωάννα Δάμπαση,

Σοφία Μαραβελάκη.

 

ΙΒ΄ ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Βασιλική Ταουσιάνη

ΕΦΕΤΕΣ: Χριστίνα Μπέκου, Μαρία Τσίρλη.

 

ΙΓ΄ ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Βασιλική Δημητροπούλου

ΕΦΕΤΕΣ: Αγγελική Μίντζια, Ελένη Ποδόλη,

Φίλιππος Αρμαανίδης.

 

ΙΔ΄ ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Μαρία Αγγελακοπούλου-Ξυπολιτά

ΕΦΕΤΕΣ: Σπυριδούλα Δεγαïτα, Παρασκευή Καρκαντζού,

Διονυσία Παληογιάννη.